____

Proaktif, İnovatif, Efektif

Alcago interaktif reklamları sayesinizde kitleniz ile yakın etkileşime geçin, içgörüler ile onları anlayın ve markanıza ve tüketicilerinize değer katın.

Alcago, reklamları kullanıcıların ilgi alanlarına ve davranışlarına göre özelleştirerek daha etkili hale getiriyor ve kullanıcıların reklama etkileşimde bulunmalarını teşvik ediyor.

Bizimle görüşme talep edin:

[email protected]

Reklamını Alcago'ya yükle

Reklam videonuzu alcago ads paneline yükleyin, Reklamınızı oyun seçenekleri ile interaktif hale getirin, sorularınızı ekleyin ve hedef kitlenizi belirleyin. Artık hazırsınız!

Kullanıcılar İnteraktif Deneyimlesin

Deneyimli Alcago kullanıcıları reklamlarınızı görüntülesin, oyunları oynasın, seçtiğiniz sorulara cevap versin, reklamınıza yorum bıraksın.

Birinci Elden İçgörüler Edinin

Kullanıcıların deneyimlerini anlamak için ihtiyacınız olan bir çok metrik sizi yönetici panelinizde bekliyor.

Vector Curve
____

Kitleniz İle Etkileşime Geçmenin İnteraktif Yolu İle Tanışın

Alcago Marka Yönetim Paneli ile

İnteraktif Deneyim Parmaklarınızın Ucunda

Alcago Ads

Alcago Ads, markaların dijital reklamlarını oyunlaştırarak kullanıcıların ilgisini artırır ve reklam etkisini analiz eder. Bu sayede markalar, reklamlarının izlendiğinden emin olur, web sitelerine trafik çeker ve ürün satışlarını artırır. Videolarınızı tek panelden yönetin.

İçgörülere Ulaşın

Alcago Ads, markaların dijital reklamlarını oyunlaştırırken, kullanıcılar tarafından sağlanan verilere dayalı içgörüler sunar. Bu sayede markalar, kullanıcılardan öncelikli bilgi alarak, hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşabilir.

Hızlı Entegrasyon

E-ticaret sisteminize hızlı bir şekilde entegre edin

Kullanıcı dostu arayüz

Alcago, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde reklam kampanyalarınızı kolayca yönetmenizi sağlar. Arayüz, size kampanyalarınızın durumunu, dönüşüm oranlarını, bütçelerinizi ve diğer önemli verileri anlık olarak takip etme olanağı sağlar.

100% Veri Güvenliği

Alcago, kullanıcıların verilerinin güvenliği konusunda son derece titiz bir yaklaşım sergiler. Tüm kullanıcı verileri, en son teknolojiler kullanılarak güvenli bir şekilde saklanır ve işlenir. Ayrıca, kullanıcıların verileri yalnızca gerekli olduğunda ve yasalara uygun bir şekilde kullanılır.

Markanızı öne çıkarın

Alcago, markaların marka değerlerini korumak için özel bir çaba sarf eder. Reklam kampanyaları, markanın belirlediği standartlara uygun olarak oluşturulur ve marka kimliği ile uyumlu hale getirilir.

Yeni Nesin İnteraktif Reklam İlginizi Çektiyse

Aklınıza gelebilecek Sorular 🙂

Alcago Ads reklam modeli, diğer reklam modellerinden daha etkilidir çünkü markaların hedef kitlelerine özelleştirilmiş reklamlar sunarak daha yüksek dönüşüm oranları elde etmelerini sağlar. Ayrıca, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde reklamların daha iyi anlaşılmasını ve daha ilgi çekici olmasını sağlar.

Alcago Ads reklam modeli, hedef kitleleri belirlemek için birçok farklı faktöre göre özelleştirilebilir. Bu faktörler arasında ilgi alanları, yaş, cinsiyet, konum, sosyo-ekonomik durum, eğitim seviyesi, meslek gibi demografik bilgilerin yanı sıra arama terimleri, davranışsal veriler, ziyaret edilen web siteleri, mobil uygulama kullanımı, sosyal medya aktiviteleri gibi kişiselleştirilmiş veriler de yer alabilir.

Bu sayede örneğin, belirli bir yaş grubundaki veya ilgi alanlarına göre belirli bir kitleye ulaşmak isteyen bir marka, reklam kampanyalarını Alcago Ads reklam modeli üzerinden hedefleyebilir. Aynı şekilde, belirli bir bölgedeki veya belirli bir sosyo-ekonomik gruptaki kişilere de ulaşılabilir.

Alcago Ads reklam modeli video reklamlar için uygundur.

Alcago ile çalışabilmeniz için öncelikle kendinize ait bir e-ticaret siteniz ,sitede bir indirim kuponu sistemi yayınlamaya uygun bir ürün , kurumunuzu tanıtan bir tanıtım videosu ya da  reklam filminiz olmalı gerisini alcago sizler için çözüyor.

Evet. Alcago kullanıcıları sizlerin kampanyalarından kazandıkları indirimleri kullanabilmeleri için bir e-ticaret sayfanızın bulunması gerekmektedir. 

Hali hazırda bir çok e-ticaret sistemine entegrasyonumuz bulunmaktadır. Eğer farklı bir altyapı kullanıyorsanız, teknik ekip sizlerle birlikte hızlıca entegrasyonu sağlayacaktır.

Alcago Ads reklam sistemine entegre olmak çok kolay markanıza ait web sitesi ile yapacağımız bir api bağlantısı sayesinde çok hızlı ve güvenli entegrasyon işleminizi tamamlıyoruz.